• Nowy

GX-206 ZESTAW DO NAPRAWY TŁOCZKÓW

ZESTAW DO WYCISKANIA NAPRAWY TŁOCZKÓW HAMULCOWYCH 21PC

Paczka zawiera 10szt

W przypadku większego zakupu, prosimy o kontakt

GX-206

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
10 8% 40,80 zł
  Szybka realizacja

zamówienia realizujemy każdego dnia

  Rożne formy dostawy

InPost Kurier, DPD, GLS

  Najwyższa jakość

oferujemy sprawdzone produkty

OPIS PRODUKTU:

Profesjonalny zestaw narzędziowy składający się z 21 tłoczków hamulcowych oraz walizki do przechowywania. Jest to niezbędne narzędzie w każdym warsztacie samochodowym, który specjalizuje się w naprawie układów hamulcowych wyposażonych w hamulce tarczowe.

Zestaw zawiera 17 adapterów dostosowanych do różnych wielkości tłoczków hamulcowych, które są używane w samochodach marek takich jak Audi, VW, Ford, Isuzu, Honda, Mazda, Jaguar, BMW, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Toyota, Renault, Volvo, Citroen, Opel, SAAB, GM. Zestaw jest wyposażony w pokrętła z magnetycznymi końcówkami, które pomagają utrzymać talerzyk na osi odpowiadającej danemu tłokowi.

Zestaw do wyciskania naprawy tłoczków hamulcowych 21 elementów to narzędzie, które pozwala na szybkie i skuteczne cofanie lub wyciskanie tłoczków w cylinderkach układów hamulcowych. Dzięki niemu serwisowanie układów hamulcowych staje się znacznie łatwiejsze i bardziej efektywne. Całość zapakowana jest w praktyczną plastikową walizkę, co ułatwia przechowywanie i transportowanie zestawu.

Podsumowując, zestaw do wyciskania naprawy tłoczków hamulcowych 21 elementów to niezbędne narzędzie dla każdego warsztatu samochodowego, który zajmuje się naprawą układów hamulcowych wyposażonych w hamulce tarczowe. Dzięki szerokiemu wachlarzowi adapterów, zestaw pasuje do większości aut na rynku, co czyni go uniwersalnym narzędziem wśród specjalistów branży samochodowej.

GX-206
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: